Akné

Biolampa a akné

Biolampa pomáha pri liečbe akné, zápalov, ktoré ho sprevádzajú a jazvičiek, ktoré po ňom vznikajú.

Čo je akné?

Akné je kožné ochorenie, ktoré trápi väčšinou mladých ľudí. Prejavuje sa hlavne pri zmenách v hladine hormónov, ktorá je typická v období puberty. Niekedy ak je pokožka príliš mastná, akné pretrváva aj do tridsiatky. Pri normálnej a suchej pleti akné má tendenciu vymiznúť po prekonaní puberty.

Ako sa lieči?

V prípade, ak sa jedná o závažné stavy, dermatológ môže predpisať antibiotické krémy, alebo krémy s obsahom retinolu. Niekedy sa predpisuje aj vitamín A, ktorý znižuje činnosť mazových žliaz.

V prípade, ak zákazník navštívi kozmetičku, kozmetička odporúča kozmetiku s obsahom proretinolu (derivát vitamínu A), ktorá pleť regeneruje. Viac o tejto kozmetike tu.

Vo svete sa uvádza aj účinnok svetla, ktorý regeneruje pokožku a znižuje výskyt akné. Takýto účinok majú biolampy, ktoré majú zabudované viaceré vlnové dĺžky ako je to u biolámp BIOgene II a Stimlight s patentovanou technológiou od Yalong Trade s.r.o..

Aké farby sú ideálne?

Ideálna je kombinácia červenej a modrej. Červená farba preniká najhlbšie a dokáže obnoviť produkciu hyaluronu a kolagénu, ktoré sú pri regenerácií pokožky a jazvičiek veľmi osožné. Okrem toho zlepšujú mikrocirkuláciu. Modrá farba preniká naopak najplytšie a dokáže zabíjať akné baktérie. Preto sa vo všetkých literatúrach uvádza kombinácia týchto dvoch farieb.

Náš overený postup

1. Pred začatímim aplikácie si pleť vyčistite a odstráňte prebytočný maz Wellmaxx Micelárnou vodou s kyselinou hyalurónovou. Micelárna voda je veľmi šetrnná k pleti a dokáže pleť očistiť od mazu a nečistôt bez ďalšieho podráždenia narozdiel od iných prípravkov, ktorými musíte pleť drhnúť a potom je celá začervenaná. 

2. Aplikute biolampu na celú tvár, najskôr červené svetlo 15 minút, potom modré svetlo 15 minút. Silnejšie a efektívnejšie je pulzné svetlo, ale ak vám nerobí dobre, začnite so spojitým svetlom biolampy.

3. Následne použite Devee Retinol Sérum, zmes kyseliny hyaluronovej a vitamínu A. Preto odporúčame sérum, lebo obsahuje maximálnu koncentráciu vody a pokožku narozdiel od krémov príliš nezmastní. Okrem toho sa jedná o kyselinu hualuronovú, ktorá pokožku regeneruje a naštartuje produkciu kolagénu a vitamínu A, ktorý pomáha bojovať aj proti akné. 

V tomto postupe používate kombináciu, ktorá vám zaručene pomôže:

  • Wellmaxx Micelárna voda s hyaluronom a aktívnymi peptidmi
  • Červené svetlo biolampy
  • Modré svetlo biolampy
  • Devee sérum kyseliny hyalurónovej s vitamínom A

 

Novinky

17.03.2016 | Výpredaj skladu Kingray: bio kokosový olej 400ml exp. 2016
Výrobca je na trhu od roku 1931 a venuje sa predaju výhradne BIO produktov na BIO pôde od roku 1995. Výrobca je kontrolovaný certifikačnou inštitúciou v Holandsku, ktorá testuje kvalitu bio pôdy v Nemecku a chodia na pravidelné kontroly pôdy, technológických postupov a výrobných strojov. Majú dokonca certifikát forestgarden system.

17.03.2016 | Predstavujeme najlepšie sérum v testoch!
1. Priemerný nárast (zlepšenie) hydratácie pleti po 4 týždňoch je o 31,19 percent. 2. Priemerný nárast (zlepšenie) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týždňoch je o 28,73 percent. 3. Priemerný nárast (zlepšenie) textúry pleti (drsnosti) po týždňoch je o 34,48 percent. 4. Hodnotenie zákazníkov: Počas používania séra po dobu 4 týždňov počas testovania sa nepreukázali žiadné nežiadané vedľajšie alebo patologické reakcie, v tolerancii sérum získalo najvyššie možné hodnotenie a používateľky v teste ho ohodnotili priemerne hodnotením "veľmi dobrý". Viac info

17.03.2016 | Akcia mesiaca na všetky pleťové séra platí len do konca marca!
Široký výber najlepších pleťových sér v najlepších cenách. Akcia mesiaca Marec 2016. Viac info

05.01.2016 | Veľká novoročná AKCIA: Devee Hyaluron sérum 30ml
Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou. Najlepšia cena aká tu ešte nebola! Viac info

29.12.2015 | Akcia: Stabilizátor krvného tlaku Jintong
Trápi Vás vysoký krvný tlak? Ako znížiť krvný tlak inak? Viac info

Twitter

Zobraziť všetky novinky »

Užitočné odkazy

bioquant.sk
Stránka o ožarovaní krvi Viac info

kingray.eu
E-shop s ponukou laserov, biolámp, výživových doplnkov a ďalších produktov pre krásu a zdravie Viac info

bioanion.eu
Aniónové hygienické vložky BIOanion® Viac info

biogene.eu
Biolampy BIOgene na domáce a profesionálne použitie. Viac info

bioquant.eu
Prístroje BIOquant® na laserové ožarovanie krvi, zlepšenie reologických vlastností krvi a celkového zdravotného stavu človeka. Viac info